TJ Internacionál Petrovice

Inter Petrovice - Novinky

 
Hodnocení zápasu z pohledu realizacního týmu TJ Inter Petrovice(28.03.2023 Dienstag)

Z pohledu realizacního týmu TJ Inter Petrovice
Po velkých problémech s registracemi nových hrácu jsme odjíždeli na první zápas s velkým otazníkem. Rozpadla se nám celá obrana, a to se ukázalo jako nejvetší problém v zápase. Ješte jednou se tímto omlouvám hrácum a trenérovi i našim fandum, že jsme nemohli použít všechny hráce, kterí na sobe pred letošní sezónou tvrde pracovali. (Bartecko, Wodecki, Kacinský a další.) Nakonec jsme byli nuceni sáhnout i do dorosteneckého mužstva, kdy nám vypomohl David Žácek, který se vubec na hrišti neztratil a byl skoro u všech duležitých momentu v zápase.
Zápas zacal ve velmi rychlém tempu a domácí se rychlými protiútoky a nakopávanými centry v úvodu zápasu dostali ke trem šancím, které však bravurne zneškodnil brankár Procházka. Následne jsme uderili my a po kombinaci a strele novácka v týmu Marka Brzósky z hranice pokutového kopu, který nastrelil hráce domácího týmu jsme vedli 1:0. Netrvalo dlouho a domácí vyrovnali na 1:1 po centru z 60 metru, kde náš dosud výborne chytající brankár tento centr podcenil. Za necelých deset minut jsme inkasovali opet po nedurazu našich bránících hrácu v pokutovém území. Naše mužstvo se však nevzdávalo a v záveru polocasu si vypracovalo tri šance, kdy první šance se zrodila po rychlém protiútoku a strele z levé strany Davida Žácka, kterou vyrazil výborným zákrokem brankár hostu na rohový kop. Následne z pravé strany vzal na své bedra míc David Helvín a prošel až do stredu hrište, kde vysunul a vybídl ceskou ulickou Davida Žácka, který se dostal za obranu domácích a chladnokrevne k tyci vyrovnal stav zápasu na 2:2.
Do druhého polocasu nastoupili lépe domácí a po jejich jediné vyložené šanci v druhém polocase zvýšili po nedurazu našich hrácu v obrane na 3:2. Kluci však ukázali svoji vnitrní sílu a bojovností se opet dostali na konci utkáni do hry, kdy po strele Davida Helvína z triceti metru pod brevno domácí brankár míc vytesnil konecky prstu tesne nad bránu. V zápetí jsme po dlouhém autovém vhazování v malém vápne Davidem Helvínem vybojovali míc, který se odrazil k Martinovi Šangalovi, který strílel tesne vedle levé tyce domácích. Nato dostal krásný pas od Marka Brzósky David Žácek, který míc zatáhl a po centru na nestárnoucího Romana Radeckého, který si míc zpracoval na prsa a snažil se vystrelit, nacež mu do strely doslova vletel domácí obránce, který si vstrelil vlastní gól a tímto vyrovnal na 3:3. V poslední minute zápasu se po kombinaci dostal pred velké vápno Marek Brzóska a peknou mírenou strelou k pravé tyci však brankáre nezaskocil, který svým zákrokem zachránil domácí mužstvo od porážky. Škoda, mohli jsme si odvézt 3 body. Musíme být však spokojeni i s jedním bodem, jelikož jsme mohli i prohrát. Remíza po predvedených výkonech obou mužstev je tímto spravedlivá.

Za TJ Inter nastoupili:
Inter: Procházka, Cienciala, Bogocz, Pika, Šangala - D.Helvín,Radecki, Brzóska - Kožiak,Czyž,Žácek (88Hajduk)
Nahradníci: Bartecek, Hajduk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další zápasy:  
Aktuální výsledky

Ostatní výsledky a tabulky
ČMFS, ofisport.cz

web © 2006-23 Pasza (Sznapka Pavel)