TJ Internacionál Petrovice

Inter Petrovice
Inter Petrovice

Vážení sportovní přátelé, vítáme Vás na oficiálních stránkách klubu Internacionál Petrovice


Počátky kopané v Petrovicích se datují do roku 1927, kdy byl založen klub SK Petrovice velkostatkářem V zápalu bojeRudolfem Krátkým a hostinským Emilem Krátkým,který byl současně jeho prvním předsedou. V roce 1937 postoupilo mužstvo SK do druhé třídy. Novým předsedou se v té době stal Rudolf Kožušník, který tuto funkci vykonával až do okupace. V roce 1963 se název SK změnil na Sokol.

V roce 1967 se název Sokol mění na Internacionál, který trvá až do dnešní doby.V současnosti působí v klubu týmy mužů, dorostenců,starších a mladších žáků a přípravky.

Klub patří k jednomu ze dvou fotbalových klubů v obci  Petrovice u Karviné,  nachází se v centrální části poblíž vlakové stanice (mapa).


   Infrormace o prezentaci finanční podpory MŠMT v roce 2017
 2017
 Petrovice u Karviné
 Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech
 Závěrečná zpráva k čerpání státní neinvestiční dotace
(dále jen dotace)

Poskytovatel dotace: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Příjemce dotace: Tělovýchovná jednota Internacionál Petrovice,z.s. IČO: 44738552
Program MŠMT č. VIII. Organizace sportu ve sportovních klubech Rok: 2017
Rozhodnutí MŠMT č: 502017-8-3599
Poskytnutá dotace v Kč: 100000

Závěrečná zpráva: Slovní popis čerpání a využití poskytnutých prostředků s ohledem na obsahové vymezení programu, procentuální čerpání mzdových nákladů. Stručný popis specifických a mimořádných záležitostí při čerpání prostředků.
Text závěrečné zprávy:

Dotace byla použita na financování mzdových nákladů cvičitelů trenéru mládeže a jejich cvičitelů asistentů mládeže, kteří jsou odměňování na základě DPP, ve výši s poskytnuté dotace 100.000,-Kč, z toho celkem ve výši 90.090,-Kč což pokrylo 90.09% těchto nákladů.

Dále byla dotace použita na financování cestovních výdajů na zápasy a turnaje mládežnických družstev ve výši s poskytnuté dotace 100.000,-Kč z toho celkem ve výši 9.910,-Kč, což pokrylo 9.91% těchto nákladů.

Celková dotace ve výši 100.000,-Kč byla použita na financování mzdových nákladů cvičitelů trenéru mládeže, cvičitelů asistentů a na financování cestovních výdajů na zápasy a turnaje mládežnických družstev
což pokrylo 33% z celkové výše projektu 303.000,-Kč, který byl dofinancovaný na základě Veřejnoprávní smlouvy o poskytnutí dotace Obcí Petrovice u Karviné v celkové výši 203.000,-Kč, což pokrylo 67% nákladů.


Datum: 30.1.2018 Zpracoval: Bc. Jiří Helvín Podpis:
Datum: 30.1.2018 Schválil: Trzaskalik Ondřej Podpis:


   Petrovické derby
 Nedele 5.6.2016
 Petrovické derby pro Inter
 Za príjemného fotbalového pocasí a pred rekordní návštevou se odehrálo derby mezi Interem a hosty z Lokomotivy B.
Úvod utkání byl opatrný z obou stran, obe mužstva se soustredila na peclivou obranu a útocné snahy na obou stranách koncily pred pokutovým územím obou mužstev. Hostující Lokomotiva hrozila hlavne ze standartních situací, ale do první vyložené šance se dostal domácí Marek Kacínský, ale krížnou strelou minul branku. Postupem casu byli aktivnejší domácí, lépe kombinovali, snažili se o zakoncení, ale po chybe v rozehrávce ve stredu hrište hostující hráci dobre zakombinovali a ve 24 minute se Lokomotiva ujala vedení. Domácí to ale nesrazilo, ješte zvýšili aktivitu, zatlacili hosty pred jejich pokutové území a ve 36 minute se jim podarilo vyrovnat, kdy po prenesení hry Jardou Martikánem na pravou stranu David Žácek z hranice pokutového území prostrelil hostujícího brankáre a srovnal na 1:1. Domáci i nadále pokracovali v aktivní hre, zahrávali nekolik rohu, po kterých se do dvou vyložených brankových príležitostí dostal Marek Kacínský, ale skórovat nedokázal. To se naopak podarilo hostum a z ojedinelé akce po výkopu brankáre se míc dostal za domácí obranu a hostující útocník sólový nájezd promenil ve vedoucí gól Lokomotivy.
Do druhého polocasu vstoupili lépe hosté, kterí se hned v úvodu dostali do dobré príležitosti, ale již prekonaného brankáre zastoupil v brance jeden z domácích obráncu a míc odkopl do bezpecí. Pak ale opet prevzali iniciativu domácí hráci, tlacili se pred hostující branku, ale obrana Lokomotivy pracovala spolehlive. Stav se menil v 61 minute, kdy hosté zahráli roh na zadní tyc a hlavickou zvýšili na 3:1. Obdržená branka domácími otrásla, ale nevzdali se, bojovali dál a v 73 minute se jim podarilo snížit. Z pravé strany odcentroval Jakub Sznapka na hlavu Marka Brzózky, ten v pokutovém území našel Marka Kacinského, který nadvakrát prekonal hostujícího brankáre. O chvíli pozdeji hosty oslabil jejich kapitán, který zcela nepochopitelne ješte na polovine domácích zbytecne zezadu fauloval protihráce, a protože již mel žlutou kartu, musel po druhé žluté do kabin. Po této situaci se hosté ješte více zatáhli a domácí vycítili šanci z výsledkem ješte neco udelat. V dobré príležitosti domácí zastavil pomezní v domnelém ofsajdu, centrované míce odvracela hostující obrana a peknou strelu Davida Ryšavého bravurne vyrazil hostující brankár. Ten byl také smutným hrdinou u vyrovnávací branky domácích, kdy mu zablokovaná strela Davida Ryšavého necekane proklouzla za záda a jeho následná snaha byla marná. Hostující hráci vehementne protestovali, že míc nebyl celým objemem za brankovou cárou, ale rozhodcí branku uznali. Ale to nebylo ze strany domácích vše. Ti využili nesoustredenosti hostujících hrácu po obdržené vyrovnávací brance a v nastaveném case po rychlém rozehrání autového vhazování se míc po ose Sznapka, Adamczyk,Ryšavý dostal k Marku Brzóskovi a ten krásnou strelou do pravého horního rohu rozhodl a odstartoval Interovské oslavy.
Domácí hráci podali výborný výkon, nezlomilo je ani vedení soupere o dve branky, bojovali, a za predvedený výkon si vítezství zasloužili a byli odmeneni potleskem svých verných fanoušku.


   PÁLENÍ CARODEJNIC
 30.4.2016
 Areál Telovýchovné jednoty Internacionál Petrovice
 P Á L E N Í C A R O D E J N IC
 KDE: AREÁL TJ INTER PETROVICE
KDY: 30.4.2016 OD 18:00
• KE ZPEVU, POSLECHU A TANCI HRAJE DJ JAREK (CARODEJNICKÉ KARAOKE)
• OBCERSTVENÍ ZAJIŠTENO - GRILOVÁNÍ, KLOBÁSY, KRÁLOVSKÉ ZEBRO, KRKOVICKA
• TÁBORÁK A OPEKÁNÍ BURTU
VSTUP: ZDARMA !!!

   Vítezství v poháru OFS Karviná
 27.4.2016
 Petrovice
 Muži vítezem Okresního poháru OFS Karviná
 Družstvo mužu Inter Petrovice se stalo vítezem Okresního poháru OFS 2016. Ve dvoukolovém finále zdolali tým TJ Dolní Datyne. Nejprve na jeho pude minulý týden vyhráli 3:1, kdy se hattrickem blýskl Andreas Hubácek.V odvete na domácí pude na težkém terénu po bojovném výkonu vybojovali remízu, což jim v celkovém souctu stacilo k celkovému vítezství. Branku domácích vsítil opet Andreas Hubácek. Celému týmu gratulujeme a tešíme se na dalšího soupere ve finále krajského poháru.
   
 23.8.2015
 Petrovice
 První utkání podzimu v domácím prostredí se vydarilo
 V nedeli se na hrišti TJ Internacionál Petrovice u Karviné hrálo 3. kolo podzimní cásti mistrovského rocníku v kopané. Proti sobe nastoupili za domácí tým TJ Internacionál Petrovice u Karviné a jako hosté TJ Depos Horní Suchá. Oba týmy se pustily do boje zpocátku velmi srdnate. Jezdilo se nahoru dolu, oba týmy se predstavily velmi slušnou fyzickou výdrží. Nekolik strel na branku obou souperu se sice minulo svým úcinkem, ale oba brankári ješte nemuseli zasahovat ve svízelných situacích, Asi po 15 ti minutách se hra presouvala na polovinu domácích, kde uspokojive hrála dobre organizovaná obrana. Dalo se soudit z prubehu utkání, že hosté budou mít mírnou prevahu, ale obránci Interu byli i vcetne brankáre vždy na svém míste. I. polocas byl v mírné prevaze Horní Suché. Nekolik nepresných strel na branku vyneslo hostum jen nastrelené brevno s poctem strel na branku v pomeru 4:8 pro hosty, však znamenalo stav 0:0 a šlo se do šaten. Po prestávce se situace moc nezmenila. Bylo možné pozorovat velmi dobrou souhru domácích pri bránení. Domácí hráci se snažili po polocase vyrážet do útoku, spíše brejku, což melo úspech hned ve 47. minute, když jeden útok vedný po pravé strane až k brankové lajne byl úspešný, nebot útocník Kaczynský míc zasekl, obešel obránce Horní Suché a perfektne prihrál volnému Šangalovi, který do volné poloviny branky vsítil první gól utkání, a domácí rázem vedli 1:0. Byla to velká vzpruha pro domácí hráce, kde velmi dobre spolupracovala obrana se záložní radou. Trenér Mlotek strategicky nabudil hráce domácího Interu a odhadl dobrou taktiku k prekonání souperova brankáre. Druhá pule se vyznacovala mírným zlepšením útocné fáze domácích, útocníci vyráželi do brejku, ale pozorní obránci hostu vše i trochu s pomocí rozhodcího, likvidovali. Taktický boj prinesl své ovoce v podobe druhé branky v síti hostu. Útocníci domácích se v záveru utkání dostali do druhé vyložené situace, když precíslili obránce hostu a rovnež z pravé strany potáhli míc až brankové cáre, kde zpetná prihrávka byla opravdovou lahudkou pro príznivce domácích. Útocník Chmelar se ocitl volný a predloženou prihrávku nemohl netrefit volnou cást branky hostu. Za stavu 2:0 zbývalo jen nekolik minut k udržení dobrého výsledku a kýžených trí bodu do výsledkové tabulky. Za pekného pocasí sledovalo pomerne pekné, ale takticky zahrané utkání asi pres 100 príznivcu fotbalu. Mužstvo domácích má dobrý fyzický potenciál plynoucí zejména z mladého vekového prumeru ( 24 let ) a dobré tréninkové píle. Pri troše príslovecného štestí muže pomýšlet na pomerne slušné umístení v tabulce I. B trídy, což by jiste samotnému mužstvu pridalo na strídmé sebevedomí. Hlavne, že spokojení fandové odcházeli ze hrište nabuzení dobrým výsledkem spojeným s dobrým fotbalovým výkonem.
Ing. Uher Gustav
   Oficiální casy tréninku
 Oficiální casy tréninku na podzim SR 2015/2016
 Pondelí :
15:30 - 16:00 - prípravka
16:00 - 17:30 - ml. žáci
16:00 - 17:30 - st. žáci
Úterý :
16:30 - 18:00 - dorost
17:30 - 19:00 - muži
Streda:
15:30 - 16:00 - prípravka
16:00 - 17:30 - ml. žáci
Ctvrtek :
16:30 - 18:00 - dorost
17:30 - 19:00 - muži
Pátek :
16:00 - 17:30 - ml. žáci
16:00 - 17:30 - st. žáci


   Nabídka práce
 Telovýchovná jednota Internacionál Petrovice, z.s.
 Nabídka pracovního místa cíšník/servírka
 Hledáme pro pracovní místo cíšníka/servírku a zároven i obsluhu v pobocce Tipsport v areálu TJ Internacionál Petrovice.
Pracovní úvazek: DPP
Minimální stupen vzdelání: Základní + praktická škola
Pracovní pomer: od 1.9.2015
Mzdové rozpetí: od 60 Kc
Nástup možný ihned!
Požadujeme dobrou pracovní morálku, zodpovednost.
Možnost prechodu na HPP.
Inf.: zájemci se hlaste u Bc. Jirího Helvína na tel. 724828988, na email jiri.helvin@seznam.cz (poslat životopis)
   
 Prejeme Všem krásné prožití svátku jara, at jsou plné slunce, štestí a pohody.
   
 Vážení šachoví prátelé
 

s velkým potešením vám oznamuji, že od 17. 3. 2015, každé úterý od 15 do 18 hod. v areálu ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné (cp.186) v prostorách kulturní místnosti nové telocvicny se budou konat šachová setkání, zamerená predevším na šachový kroužek pro detí a mládež pod vedením klubových hrácu a trénink pro oddílové hráce. Pozvání platí i pro ty, které královská hra oslovila a chtejí se ji naucit, ale také pro všechny, kterí hrají šachy jen tak pro potešení.

Na setkání s vámi se teší celý šachový oddíl Inter Petrovice.

Pro bližší informace me neváhejte kontaktovat na níže uvedeném císle.

Petr Radecki
predseda oddílu

mobil: 605 010 635

   
 14.3.2015
 TJ Internacionál Petrovice
 Výsledky voleb nového výkonného výboru TJ a kontrolní komise TJ
 Nové složení Výkonného výboru TJ Internacionál Petrovice

Ondrej Trzaskalik - predseda TJ
Lenka Madecká - místopredseda TJ
Tomáš Tobola - jednatel TJ
Bc. Jirí Helvín - pokladník TJ
Ing. Radomír Horák - zástupce fotbalového oddílu
Aleš Balicki - zástupce nohejbalového oddílu
Petr Radecki - zástupce šachového oddílu
Alan Madecký - clen VV TJ
Radek Dymasz - clen VV TJ

Nové složení kontrolní komise TJ Internacionál Petrovice

Ing. Gustav Uher - predseda KK
Jirí Madecký - clen KK
Radek Mlotek - clen KK

   Vydarený vstup starších žáku do Nového roku 2015
 4.1.2015
 Sportovní hala Bohumín
 Turnaj starších žáku OFS Karviná
 Hrálo se v nové Bohumínské sportovní hale na umelé tráve 5. generace. Turnaje se zúcastnilo celkem 6 mužstev, hrálo se systémem každý s každým 1 x 18 minut. Naší kluci nejdríve porazili mužstvo Viktorie Bohumín, poté porazili Slovan Horní Žukov. Výkon rostl zápas od zápasu a tak poté porazili adepta na vítezství Slavii Orlová, následne Lokomotivu Závada a nakonec družstvo Baník OKD Doubrava. Turnajem prošli bez porážky, dokonce neobdrželi žádnou branku. Krome vítezství v turnaji obdrželi i individuální trofej, když Jakub Cyron byl vyhlášen nejlepším brankárek turnaje. Naše družstvo hrálo v následující sestave. V bráne byl Jakub Cyron, v obrane hráli David Morcinek, Radek Dvorák a David Pavlica.V útoku poté hráli Petr Horák, Lukáš Franek, Tomáš Vidlicka a Patrik Pavlica.
Klukum vyšel krásne vstup do nového roku 2015, zaslouží za svuj výkon velkou gratulaci.

   
 TJ Internacionál Petrovice
 
Spokojené, láskou a porozumením naplnené vánocní svátky, hodne zdraví, štestí a sportovních úspechu v novém roce preje
TJ Internacionál Petrovice,
Bc. Jirí Helvín, predseda TJ
   
 TJ Internacionál Petrovice
 Muži zacínají prípravu na novou sezónu 2014/2015
 Dne 8.7.2014 se muži poprvé sejdou na prvním tréninku, kde od 17.00 hod. budou nabírat formu na nadcházející sezónu 2014/2015.
Dosud zajištené prípravné zápasy:
Dolní Lutyne - Inter dne 19.7.2014 od 17.00 hod.
Turnaj v Doubrave dne 26.7.2014 od 13.00 (Baník OKD Doubrava, TJ Petrvald, Inter Petrovice)
Lok. Louky dne 30.7.2014 (hodina bude upresnena)


   Pohár mužu
 28.5.2014 od 17:00 hod
 TESKAHOR Krajský pohár muži MS KFS 2014
 TJ Internacionál Petrovice - TJ Slávia Píšt
   Víkend bez fotbalu
 TJ Internacionál Petrovice
 Oznámení o zrušení všech mistrovských utkání žáku, dorostu i mužu
 Oznámení o zrušení všech mistrovských utkání MS KFS o tomto víkendu 17. – 18.5.2014
Na základe nepríznivého pocasí rozhodla STK MSKFS o zrušení všech mistrovských utkání v soutežích MS KFS o tomto víkendu 17. – 18. kvetna 2014. Náhradní termíny budou urceny ve stredu 21.5. na zasedání STK.

Jirí Helvín
   Prijdte se pobavit
 30.4.2014
 Inter Petrovice
 P Á L E N Í C A R O D E J N I C
 
TJ INTERNACIONÁL PETROVICE
Vás zve na tradicní
P Á L E N Í C A R O D E J N I C
KDE: AREÁL TJ INTER PETROVICE
KDY: 30.4.2014 OD 18:00
• KE ZPEVU, POSLECHU A TANCI HRAJE DJ JAREK (CARODEJNICKÉ KARAOKE)
• OBCERSTVENÍ ZAJIŠTENO
• TÁBORÁK A OPEKÁNÍ BURTU
VSTUP: ZDARMA !!!
   V nedeli privitáme lídra naší skupiny mužu
 20.4.2014 od 16:00 hod.
 Petrovice
 INTER PETROVICE - TJ DOBRATICE
 Po stredecním pohárovém zápase v Albrechticích v nedeli privítají naši muži favorita souteže TJ Dobratice, které vede tabulku s 38 body. Náš souper zacal jarní zápasy ve skvelé forme a ze trí zápasu má plný pocet bodu i pres to, že dva ze trí zápasu prohrával, otocil zápas ve svuj prospech. I pres statistiku obou mužstev k utkání, která je ve prospech soupere, naši muži budou bojovat a chtít souperi znepríjemnit jejich cestu za postupem do 1.A trídy. Hlavne chtejí odcinit prohru z minulého utkání se Starým Mestem v domácím prostredí a již ted se všichni pripravují na další težké utkání. Pevne veríme, že mužstvo Dobratic a jejich fanoušci si neodvezou body z našeho hrište a ztratí tímto jarní neporazitelnost. Podzimní utkání v Dobraticích skoncilo remízou 2:2, kdy za naše mužstvo strelil branky Martin Cienciala.
Tímto Vás srdecne zveme na nedelní mistrovský zápas s lídrem naší skupiny.

   Finále Ceského poháru
 16.4. a 23.4.2014
 Fimále ceského poháru mužu FK Baník Albrechtice - TJ Inter Petrovice
 Tímto Vás zveme na první finálový zápas Ceského poháru mužu, který se odehraje ve stredu 16.4.2014 od 17:00 hod. na hrišti FK Baník Albrechtice. Odveta se odehraje na hrišti TJ Inter ve stredu 23.4.2014 od 17.OO hod. Všechny srdecne zve VV TJ Inter Petrovice   Muži odehráli první jarní mistorvský zápas
 29.3.2014
 Horní Suchá
 TJ Depos Horní Suchá - TJ Inter Petrovice 1:3 (0:1)
 branky: 2x Czyž, 1 x Kožiak
sestava: Škuta, Pika (Bogocz), Helvín D., Bartecko, Furo Jan, Kožiak, Šangala, Žácek (Radecki), Czyž, Martikán, Kacinski (Wodecki),

Dorost: TJ Depos Horní Suchá - TJ Inter Petrovice 1:2
   
 Omluva
 Prosíme všechny príznivce naší TJ o strpení pri aktualizaci dat, vše bude doplneno behem tohoto týdne.

Dekuji za pochopení Jirí Helvín
   
 PF 2014
 Krásné vánocní svátky, hodne štestí, zdraví a mnoho osobních, pracovních i sportovních úspechu v novém roce 2014
preje VV TJ Internacionál Petrovice
   Pozvánka na zápas mužu v Dobré
 19.10.2013
 TJ SOKOL DOBRÁ - INTER PETROVICE
 Autobusem na zápas mužu
 Autobus bude pristavený u hrište TJ Inter ve 12:45 hod. Odjezd z areálu TJ Internacionál ve 13:00 hod. Další zastávky v Dolních Marklovicích u rest. Jakub, následne autobusová zastávka u Pekáren v Karviné Hranicích a autobusová zastávka u Univerzity smerem na Ceský Tešín.
Cena jízdného pro naše príznivce tam i zpet 50,-Kc.

Dekujeme všem za podporu a veríme v hojnou úcast fanoušku.

Zve VV TJ Internacionál Petrovice.
   Zprávy z frydecko-místeckého denílku
 5.10.2013
 Hnojíník
 Hnojník - Inter Petrovice 0:1
 Venku to Hnojníku jde, zato doma tápe. Stretnutí s petrovickým Interem to jen potvrdilo. Hosté nemuseli vymýšlet složité veci, na tri body jim stacila jedna povedená akce. Hráci Hnojníku jich predvedli pramálo, bez Ganczarczyka s Durfinou byli v útoku sotva polovicní. „Petrovice hrály zarputile, šly výhre naproti. Zato my jsme si pocínali až príliš ležérne, bez patricné bojovnosti a durazu. Náš výkon bych oznacil jako trapný," zlobil se trenér poražených David Grygar. Hnojník: M. Klus – Komár – T. Jantoš, P. Rusz, Kozel – P. Jantoš (55. M. Stryja), A. Klus, Walica, L. Jaworek (75. Dyrcík) – Hlávka, Kušnirák (70. Lamoš). Trenér: David Grygar.

Sestava Inter: Procházka, Bogocz, Pika, Furo Jan, Šangala, Brzóska, Czyž, Cienciala (70´Kacinský), Kožiak, Martikán 85´Helis), Radecki,
Hajduk

Strelcky se prosadil v 17´minute zápasu Martin Šangala po centru agilního Marka Kožiaka.

Ctete více na: http://fm.denik.cz/fotbal_region/vysledky-fotbalovych-zapasu-v-regionu-tabulky-20131009.html

   Zprávy z frydecko-místeckého denílku
 1.10.2013
 Inter Petrovice
 Inter. Petrovice - Hrádek 5:0 (3:0)
 Hráci Hrádku dostali na souperove kolbišti už tretí nakládacku. „Na domácím menším hrišti nám to jde, ale na vetší hrací ploše nestíháme, predevším v obrane. Dopustili jsme se nespoctu hrubek, vázla nám kombinace i prihrávky, byli jsme odevzdaní. Náš výkon byl desný, horší než v okresním preboru," láteril trenér Hrádku Marian Kuczynski.
Sestava Interu: Choleva, Bogocz, Pika, Furo Jan, Šangala, Czyž, Brzóska (75´Helis), Cienciala (70´Dworok), Kožiak (81´Piechaczek), Radecki (81´Hejduk), Martikán (61´Kacinski),
Strelci:
10´Martikán, 14´Cienciala, 22´Martikán, 64´Czyž, 89´Kacinski

Ctete více na: http://fm.denik.cz/fotbal_region/prehled-fotbalovych-zapasu-20131003.html
   Pozvánka na víkendová domácí utkání
 Areál TJ Internacionál Petrovice
 Pozvánka na víkendová domácí utkání
 Sobota: starší žáci od 9.00 hod a mladší žáci od 10.45 hod. zmerí síly v derby s MFK Karviná

Nedele: dorostenci od 13.45 hod. privítají mužstvo z Frenštátu pod Radhoštem a nakonec od 16.00 hod. mužete být svedky dalšího duležitého zápasu mužu, kterí se pokusí v domácím utkání zvítezit nad mužstvem TJ Sokol Hrádek. Náš souper v minulém utkání remizoval v domácím prostredí s Mosty u Jablunkova 1:1 a v soucasné dobe se nachází s osmi body na 8 míste v tabulce 1.B sk. C.

Prijdte povzbudit naše mužstva TJ Internacionál Petrovice.

Zve VV TJ.

   Napali o nás Dobratice - Inter
 Dobratice
 Napali o nás Dobratice - Inter
 Dobratice – Int. Petrovice 2:2 (1:1).
Už v 5. minute chyboval domácí brankár Pielesz a hosté z Petrovic šli do jednobranového vedení. Náskok soupere pak dokázal ve 25. minute po pekné akci smazat Skotnica. Po hodine hry poslal Uherek naopak do vedení domácí celek, ale ani Petrovictí se nevzdávali a už v 65. minute po rychlé akci srovnali na konecných 2:2. „Dostáváme velice laciné góly, naopak na ty naše se kluci zase moc nadrou. Souper se predstavil ve velmi dobrém svetle. Byl poctivý ve hre dozadu, s címž jsme si bohužel nedokázali poradit," okomentoval prubeh zápasu domácí trenér Marián Korabík. Ctete více na: http://fm.denik.cz/fotbal_region/prehled-fotbaloveho-vikendu-v-regionu-20130925.html
   Výsledky 2. kola Ceského poháru mužu
 Souper pro finále Ceského poháru je mužstvo FK Baník Albrechtice
 Muži vcera sehráli zápas 2. kola Ceského Okresního poháru mužu na pude Terlicka. Z hrište si naši hráci vezou vítezství 0:2 (0:2) a už se mohou tešit a pripravovat na finálový duel s mužstvem FK Baník Albrechtice, kterí vyhráli v Dolní Datyni 2:4 (0:2).
Zápas se odehraje pravdepodobne na hrišti TJ Inter Petrovice. Termín zatím není stanoven.
   Zmeny na soupisce mužu
 Zmeny v prubehu sezony 2013/2014 na soupisce mužu
 
Príchody (k 15.8.2013)
Michal Bartecko – hostování MFK Karviná
Marek Brzóska – hostování TJ Lokomotiva Petrovic
Tomáš Pika – hostování FC Ostrava –Jih
Martin Cienciala – hrác TJ Inter Petrovice Ceský Tešín
Jaroslav Martikán – odchovanec TJ Inter Petrovice prestup z dorostu
Kvetoslav Hajduk – odchovanec TJ Inter Petrovice prestup z dorostu
Jan Bartecek – hrác TJ Inter Petrovice
Pocítáme z príchodem a vyrizujeme regostrace (k 6.9.2013)
Petr Helis – hostování MFK Karviná
Radek Dworok – hostování MFK Karviná
Odchody (k 15.8.8.2013)
Josef Furo – ukoncení hostování MFK Karviná

   Pozvánka na první domácí zápas mužu v sezóne 2013/2014
 25.8.2013
 TJ Inter Petrovice
 TJ INTER PETROVICE - TJ PÍSEK
   První zápas mužu v 1.B
 17.8.2013
 TJ Mosty u Jablunkova
 TJ MOSTY - TJ INTER PETROVICE 3:3 (2:2)
 Sestavu a hodnocení realizacního týmu TJ Inter Petrovice se mužete docíst v aktualitách.

Napsali o nás ve Frýdeckém deníku.
Z divokého zápasu meli nakonec lepší pocit hosté. „Dali jsme si dva vlastence, takže dohromady jsme vstrelili pet branek," spocítal trenér Mostu Stanislav Kluz. Jeho tým prohrával po smolné vlastní brance Buly, ale pak D. Nieslanik vyrovnal strelou z trestného kopu ze vzdálenosti 60 metru. Následne T. Nieslanik dostal Mostecké do vedení, ale Inter po kombinacní akci brzy vyrovnal. Trefa M. Kluze, který si zpracoval centr, nakonec vítezná nebyla, protože pred koncem Bažantuv nepovedený odkop doplachtil do šibenice. „Zahráli jsme velmi slabe," priznal trenér S. Kluz.
Mosty: Cymorek – M. Kluz – D. Nieslanik, Bažant, Turek (70. F. Sikora) – S. Kufa (80. Malyjurek), T. Stoszek, Bula, D. Kufa – T. Nieslanik (56. Marszalek), Lukosz. Trenér: Stanislav Kluz.

   ROZLOSOVÁNI MUŽI 1.B
 ROZLOSOVÁNÍ MUŽU PRO NOVÝ ROCNÍK PODZIM 2013
 První zápas odehrají muži v 1.B na hrišti TJ Sokol Mosty.

17.8.2013 SO 17.00 TJ Sokol Mosty Inter Petrovice
25.8.2013 NE 17.00 Inter Petrovice TJ Písek
1.9.2013 NE 17.00 Inter Petrovice Depos Horní Suchá
7.9.2013 SO 16.30 Durman Staré Mesto Inter Petrovice
15.9.2013 NE 16.30 Inter Petrovice FK Staric
21.9.2013 SO 16.00 TJ Dobratice Inter Petrovice
29.9.2013 NE 16.00 Inter Petrovice TJ Sokol Hrádek
5.10.2013 SO 15.30 TJ Sokol Hnojník Inter Petrovice
13.10.2013NE 15.30 Inter Petrovice TJ Sokol Frycovice
19.10.2013SO 15.00 TJ Sokol Dobrá Inter Petrovice
27.10.2013NE 15.00 Inter Petrovice Finstal Lucina
3.11.2013 NE 14.30 Spartak Jablunkov Inter Petrovice
10.11.2013NE 14.00 Inter Petrovice TJ Sokol Nýdek

Priprava mužu na novou sezonu zacína již 9.7.2013 od 17:00 hod. v areálu TJ Inter.
Další zápasy:  
Aktuální výsledky

Ostatní výsledky a tabulky
ČMFS, ofisport.cz

Narozeniny v měsíci prosinci 

  
  
web © 2009-23 Pasza(Pavel Sznapka)